تبلیغات
دزدان دریایی کارائیب - بیو گرافی جانی دپ
سه شنبه 3 مرداد 1391

بیو گرافی جانی دپ

   نوشته شده توسط: پدرام فینیش گو    

بیوگرافی مختصر :
جان کریستوفر دپ به عنوان هنرپیشه با بازی در فیلم های ترس و نفرت در لاس وگاس (
FEAR AND LOATHING IN LAS VEGAS) و اسلیپی هالو (SLEEPY HOLLOW) و دزدان دریایی کارائب (PIRATES OF THE CARIBBEAN) شهرت یافت. دپ پس از به عهده گرفتن نقش اصلی در مجموعه تلویزیونی خیابان جامپ 21 (21 JUMP STREET) شکوفا شد و به یک بت نوجوان تبدیل شد. البته او به علت نارضایتی از دوره ی تولید این سریال از آن پس تمرکز خود را بر روی فیلمهای سینمایی گذاشت. او ابتدا برای ایفای نقش در فیلم ادوارد دست قیچی (EDWARD SCISSORHANDS) به شهرت رسید و سپس موفقیت باکس آفیس را با ایفای نقش در فیلم هایی نظیر اسلیپی هالو (SLEEPY HOLLOW) و چارلی و کارخانه شکلات سازی ( THE CHOCOLATE FACTORY(CHARLIE AND و دزدان دریایی کارائب (PIRATES IN THE CARIBBEAN) بدست آورد. او با کارگردان و همچنین دوست صمیمی خود تیم بورتون،در 7 فیلم همکاری داشته که جدید ترین آنها آلیس در سرزمین عجایب (ALICE IN WONDERLAND) و سوییتی تاد : آرایشگر شیطانی خیابان فریت (SWEENEY TODD:THE DEMON BARBER OF FLEET STREET) می باشد. دپ توانسته با بازی در نقش شخصیتهای حقیقی همچون EDWARD D.WOOD در فیلم اد وود (EDWOOD) و ایفای نقش شخصیت JOSEPH D.PISTONE در فیلم دانی براسکو (DONNIE BRASCO ) و بازی در نقش GEORGE JUNG در فیلم دمیدن (BLOW) افتخار آفرینی کند. او اخیرا در فیلم دشمنان ملت (PUBLIC ENEMIES) در نقش سارق افسانه ای بانک جان دلینجر (JOHN DILLINGER ) ایفای نقش کرده است. فیلم هایی که جانی دپ در آنها به ایفای نقش پرداخته بالای 2.6 بیلیون دلار در آمریکا و 6 بیلیون دلار در سراسر دنیا فروش داشته اند. او 3 بار برای جایزه ی اسکار و 4 بار برای جایزه انجمن بازیگران آمریکا (SCREEN ACTORS GUILD) و 8 بار برای جایزه گلدن گلوب نامزد شده است. دپ جایزه ی بهترین بازیگر مرد در جشواره گلدن گلوب را برای بازی در فیلم سوییتی تاد : آرایشگر شیطانی خیابان فریت (SWEENEY TODD:THE DEMON BARBER OF FLEET STREET) و جایزه ی انجمن بازیگران آمریکا (SCREEN ACTORS GUILD) را برای بازی درفیلم دزدان دریایی کارائب (PIRATES OF THE CARIBBEAN) دریافت کرده است.

زندگی نامه :
با گیتاری که مادرش در سن 12 سالگی به او هدیه داد او شروع به نواختن در گروه های خیابانی نمود. یک سال پس از جدایی والدینش او از تحصیل کناره گیری کرد تا بتواند به یک نوازنده ی راک تبدیل شود. آنطور که خودش بیان داشته 2 هفته بعد از تصمیم خود منصرف گردید و خواست که دوباره به مدرسه برگردد ولی مدیر مدرسه به او گفت که دنبال رویایش برود. او با گروه کودکان (
THE KIDS) که توانسته بود موفقیت محلی اندکی برای خود دست و پا کند ، می نواخت. این گروه برای عقد قرارداد ضبط عازم لس آنجلس شد و نام گروه آن به 6 روش اسلحه (SIX GUN METHOD ) تغییر کرد اما گروه قبل از عقد قرار داد از هم پاشید و دپ به گروه فرشتگاه شهر سنگ (ROCK CITY ANGELS) پیوست. در تاریخ 24 دسامبر 1983 دپ با لری آنه آلیسون ازدواج کرد. همسرش گریمور بود و به کارهای سطح پایین مشغول بود تا اینکه وی دپ را به نیکلاس کیج معرفی کرد تا به حرفه ی بازیگری بپردازد. البته دپ و همسرش سال 1985 از هم جدا شدند. سپس دپ با شرلین فن نامزد کرد. دپ به عنوان بازیگر نقش اول در سریال شبکه ی FOX یعنی خیابان جامپ 21 (21 JUMP STREET) به ایفای نقش پرداخت که این سریال در سال 1987 به نمایش در آمد. دپ این کار را برای همکاری با فردریک فرست پذیرفت.کسی که الهام بخش او بود. موفقیت در دهه ی 1980 به سراغ وی آمد و او را به یک جوان مشهور بدل کرد. اولین نقش مهم دپ سال 1984 در فیلم کابوس در خیابان الم (A NIGHTMARE ON ELM STREET) بود. در سال 1986 او در فیلم دسته نظامی (PLATOON) به ایفای نقش پرداخت.در سال 1990 در فیلم ادوارد دست قیچی (EDWARD SCISSORHANDS) ساخته ی تیم بورتن بازی کرد .موفقیت این فیلم باعث وابستگی دپ به این فیلمساز شد. دپ به سبب علاقه مند بودن به دوستش هانتر تامپسون ، نقش یکی از شخصیت های داستان او (رائول دوک) را در فیلم ترس و نفرت در لاس وگاس (FEAR AND LOATHING IN LAS VEGAS) که این فیلم بر پایه ی یکی از کتاب های این نویسنده به همین نام چاپ شده است ، به عهده گرفت. دپ موهای صورتش را مشابه آنچه در فیلم دزدان دریایی کاراییب از او دیدیم برگزید. کارشناسان نقش های دپ را افرادی گوشه گیر و تنها می دانستند.

دپ این دوره از بازیگریش را پر از اشتباهات استودیویی میداند و آنها را برای باکس آفیس مثل سم می پندارد. او تصور میکند که استودیو ها هیچ گاه فیلم ها را به درستی درک نکردند و کار فروش را خوب انجام ندادند. دپ نقش هایی را انتخاب میکند که به نظرش جالب می آیند نه اینکه صرفا نقش هایی را انتخاب کند که موفقیت باکس آفیس را به همراه داشته باشند. در سال 2003 والت دیزنی فیلم دزدان دریایی کاراییب را ساخت که این فیلم موفقیت بزرگی را به همراه داشت. فیلمی که دپ در آن برای بازی در نقش کاپیتان جک اسپارو بسیار ستوده شد. مدیران استودیو ابتدا برای انتخاب وی برای این نقش شک داشتند اما کاراکتر دپ در این فیلم مشهور و فیلم با استقبال فراوان روبرو شد. در سال 2004 او به عنوان بهترین بازیگر مرد برای بازی در فیلم پیدا کردن سرزمین رویایی (FINDING NEVERLAND) نامزد اسکار شد سپس نقش ویلی ونکا را در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی ایفا کرد و برای این نقش نامزد جایزه گلدن گلوب شد. دپ برای دومین بار در سال 2006 در نقش جک اسپارو ظاهر شد.فیلمی که در 3 روز اول نمایش در امریکا 135.5 میلیون دلار فروخت و رکورد دار باکس آفیس شد. قسمت بعدی دزدان دریایی کاراییب سال 2007 اکران شد. دپ عنوان کرد که اسپارو بخش بزرگی از زندگی اوست. دپ در بازی ویدیویی دزدان دریایی کاراییب هم به جای شخصیت جک اسپارو صداگذاری کرد کرد. او برای بازی در فیلم موفق به دریافت گلدن گلوب شد و از تیم بورتون بخاطر حمایت ها و اعتمادش تشکر کرد. در سال 2007 دپ به پیشنهاد شرکت وارنر همکاری در فیلم سایه های تیره (DARK SHADOWS) را پذیرفت.فیلمی که برگرفته از سریال شبکه ی ABC که بین سال های 1966 تا 1971 پخش شد ، بود. جانی و گراهام کینگ کار تهیه فیلم را با دیوید کندی که مسئول اجرایی شرکت تولیدی دن کورتیس بود به عهده گرفتند تا اینکه دن کورتیس در سال 2006 درگذشت.دپ همچنین در نسخه ی سینمایی کتاب شکارچیان تامپسون (HUNTERS THOMPSON) با نام دفتر خاطرات عجیب و غریب (THE RUM DIARY) ظاهر می شود و کاراکتر اصلی آن پائول کمب را به تصویر میکشد.دپ در سال 2009 در فیلم تخیلات دکتر پارناسوس(IMAGINARIUM OF DOCTOR PARNASSUS) با همراهی جود لاو (JUDE LAW ) و کالین فارل (COLIN FARRELL) به ایفای نقش پرداخت.او نقش MAD HATTER را در فیلم آلیس در سرزمین عجایب ایفا کرد و نقش TONTO را در فیلم رنجر تنها (LONE RANGER) به عهده گرفت.
دپ با دوست صمیمی و کارگردانش تیم بورتون در 7 فیلم همکاری کرده که اولین آنها
ادوارد دست قیچی (EDWARD SCISSORHANDS) بوده است. همکاری بعدی آنها مربوط به فیلم اد وود (EDWOOD) میشود.دپ میگوید همان 10 دقیقه ی اولی که در مورد فیلم شنیده جذب آن شده است. در آن زمان او در مورد فیلم و فیلم سازی پریشان بود اما این همکاری به او فرصت داده که عشق خود نسبت به بازیگری را باز یابد. کار بعدی دپ در کنار بورتون اسلیپی هالو (SLEEPY HOLLOW) در مقابل کریستینا ریکی (CHRISTINA RICCI) بود. دپ پس از آن دیگر با بورتون همکاری نکرد تا سال 2005 که در فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی در نقش ویلی ونکا ظاهر شد. این فیلم در باکس آفیس یک موفقیت محسوب میشود و استقبال مثبت مخاطب را به دنبال داشته است. البته ژن ویلدر (GENE WILDER) که در سال 1971 نقش ویلی ونکا را بر عهده داشته کار دپ را به شدت مورد انتقاد قرار داده است. فیلم در سال 2007 باعث شد دپ مجددا جایزه ی گلدن گلوب را کسب کند و برای سومین باز نامزد دریافت جایزه اسکار شود.

زندگی شخصی :
در سال 1994 بخاطر آسیب زدن به یکی از سوییت های یک هتل در نیویورک توسط پلیس بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت.
وی از سال 1998 با یک مدل به نام کیت موس (
KATE MOSS) رابطه داشت و سپس با خواننده و بازیگر فرانسوی وانسا پارادیس (VANESSA PARADIS) که در حین فیلم برداری فیلم دروازه شب (THE NIGHT GATE) با او ملاقات کرده بود ، آشنا شد.در سال 1999 مجددا بخاطر نزاع با یک خبرنگار جنجالی در بیرون یک رستوران و در حین صرف شام دستگیر شد.
این زوج دو فرزند دارند.دختری به نام رز متولد 1999 و پسری به نام جک متولد سال 2002
در سال 2007 دختر وی از یک بیماری سخت نجات یافت و دپ برای تشکر از بیمارستان در نوامبر 2007 در حالی که لباس جک اسپارو به تن داشت از بیمارستان بازدید کرد و به مدت 4 ساعت برای کودکان قصه خواند. او بعدا یک میلیون دلار به بیمارستان اهدا کرد.
اگرچه دپ ازدواج مجدد نکرد اما بیان داشت که داشتن فرزند به او یک بنیان واقعی بخشیده است. یک مکان مستحکم و واقعی که در زندگی به آن تکیه بزند.
خانواده ی دپ اوقاتشان را بین خانه هایشان در پاریس و لس آنجلس و جزیره ای در باهاماس که توسط دپ خریداری شده و ویلایشان در 20 کیلومتری سن تورپه (
SAINT TROPEZ) واقع در جنوب فرانسه سپری میکنند.
دپ 13 تتو روی بدن خود داردکه خیلی از آنها بر افراد و رویدادهای مهم زندگی او دلالت دارند در بین آنها نماد بومیان آمریکا و همینطور نوشته ی
WINO FOREVER به معنای وینو برای همیشه به چشم میخورد که پس از جداییش از WINONA RYDER تغییر یافت. بر روی قلبش نام دخترش بر بازیو چپش نام مادرش بتی و بر روی ساعدش گنجشکی که بر فراز آب پرواز میکند تتو کرده است و نام پسرش جک در کنار آن قرار دارد.
در سال 2003 سخنان وی در مورد آمریکا در مجله ی آلمانی STERN منتشر شد: آمریکا مثل یک سگ زبان بسته است که دندان های تیزی دارد و میتواند گاز بگیرد و آسیب بزند و هجوم بیاورد. اگرچه او بعدا ادعا کرد که مجله نقل قول او را اشتباه نوشته و از مفهوم اصلی خارج کرده است.


فیلموگرافی :
۲۰۱۱ - سایه‌های سیاه
۲۰۱۱ - دزدان دریایی کارائیب: بر امواج بیگانه ( کاپیتان جک اسپارو)
۲۰۱۱ - رنگو (صداپیشه)
۲۰۱۰ - توریست (فیلم ۲۰۱۰)
۲۰۱۰ - آلیس در سرزمین عجایب (فیلم ۲۰۱۰) (کلاه دوز دیوانه)
۲۰۰۹ - دشمنان ملت (جان دیلنجر)
۲۰۰۹ - شهر گناه ۳ (در حد شایعه)
۲۰۰۹ - خاطرات رم (پائول کمپ)
۲۰۰۹ - شهر گناه ۲
۲۰۰۹ - شانتارام (لیندزی)
۲۰۰۷ - سوئینی تاد (سوئینی تاد)
۲۰۰۷ - دزدان‌دریایی کارائیب: پایان جهان (کاپیتان جک اسپارو)
۲۰۰۶ - دزدان‌دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده (کاپیتان جک اسپارو)
۲۰۰۶ - هرزه (لارنس دان مور)
۲۰۰۵ - عروس مرده (صدا) (ویکتور ون دورت)
۲۰۰۵ - چارلی و کارخانه شکلات سازی (ویلی وونکا) (بر اساس داستانی از رولد دال)
۲۰۰۴ - افسار گسیخته (راچستر)
۲۰۰۴ - در جستجوی ناکجاآباد (سر جیمز ماتیو باری)
۲۰۰۴ - و بعد از آن آنها شاد زیستند
۲۰۰۴ - پنجره مخفی (مورت رینی)
۲۰۰۳ - صبحانه با شکارچی (وین اوینگ)
۲۰۰۳ - گمشده در لامانچا (لوییز په په)و(کیث فولتون)
۲۰۰۳ - روزی روزگاری در مکزیک (ساندس)
۲۰۰۳ - دزدان‌دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه (کاپیتان جک اسپارو)
۲۰۰۱ - از جهنم (فرد آبرلین)
۲۰۰۱ - مردی که گریست (سزار)
۲۰۰۰ - قبل از شبهای پاییز(خولیان اسکنیبل)
۲۰۰۰ - نهمین دروازه (رومن پولانسکی)
۲۰۰۰ - شکلات (رو)
۱۹۹۹ - اسلیپی هالو (ایکابد کرین)
۱۹۹۹ - همسر فضانورد (اسپنسر آرماکوست)
۱۹۹۹ - دروازه نهم (دین کورسو)
۱۹۹۸ - ترس و نفرت در لاس‌وگاس (رائول داک/تامپسون)
۱۹۹۷ - شجاع (رافائل) (+کارگردان)
۱۹۹۷ - دانی براسکو (دانی براسکو/جو پیستونه)
۱۹۹۵ - شکاف زمان (جن واتسون)
۱۹۹۵ - مرد مرده (جیم جارموش)
۱۹۹۵ - دون خوان دومارکو (دون خوان)
۱۹۹۴ - اد وود (اد وود)
۱۹۹۳ - بنی و جون (سام)
۱۹۹۳ - گیلبرت گریپ چه مرگشه؟ (گیلبرت گریپ)
۱۹۹۳ - رویای آریزونا (اکسل بلاکمار)
۱۹۹۰ - ادوارد دست‌قیچی (ادوارد)
۱۹۹۰ - بچه ننه (کرای بیبی)
۱۹۸۶ - جوخه (گیتور لرنر)
۱۹۸۴ - پناهگاه دزدان (جورج باورز)
۱۹۸۴ - کابوسی در خیابان الم (گلن لانتز)Cialis canada
پنجشنبه 15 آذر 1397 08:47 ب.ظ

Wow all kinds of wonderful facts!
cialis pills cialis for sale south africa only best offers 100mg cialis dosagem ideal cialis cialis vs viagra cialis generico online cialis 5mg prix cialis efficacit 5 mg cialis coupon printable cialis tablets
Cialis canada
پنجشنبه 15 آذر 1397 01:14 ق.ظ

This is nicely put! !
acheter cialis kamagra tadalafil 10 mg cialis e hiv buy cialis online cheapest generico cialis mexico no prescription cialis cheap cialis billig wow look it cialis mexico generic cialis with dapoxetine we recommend cheapest cialis
buy cialis pills
چهارشنبه 14 آذر 1397 08:57 ق.ظ

Fantastic posts. Thank you.
cialis e hiv tadalafil cialis rezeptfrei achat cialis en suisse cialis y deporte generic cialis in vietnam cialis diario compra cialis 5mg billiger prices for cialis 50mg click now cialis from canada
cialis
سه شنبه 13 آذر 1397 09:23 ب.ظ

Regards. Lots of material.

only best offers 100mg cialis the best site cialis tablets comprar cialis 10 espa241a side effects of cialis cialis generique 5 mg 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis free trial cialis tablets cipla cialis online viagra cialis levitra
buy cialis pills online
سه شنبه 13 آذر 1397 10:33 ق.ظ

Really quite a lot of great facts.
cialis tablets for sale cialis online deutschland fast cialis online cialis pills generic cialis tadalafil cialis generic we choice cialis pfizer india buying cialis overnight dose size of cialis cialis for daily use
Buy cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 10:49 ب.ظ

You mentioned this perfectly.
cialis 20 mg cut in half cialis rezeptfrei sterreich cialis 5 mg buy cialis italia gratis cialis 20 mg best price canadian drugs generic cialis cialis generico online buying cialis on internet usa cialis online opinioni cialis generico
Cialis online
دوشنبه 12 آذر 1397 10:01 ق.ظ

Incredible a good deal of awesome knowledge.
cialis tablets australia rezeptfrei cialis apotheke cialis professional yohimbe cialis 20 mg cut in half cialis lowest price cialis for sale south africa cialis 5 mg para diabeticos cialis generico lilly cialis pills price each cialis purchasing
Cialis 20 mg
یکشنبه 11 آذر 1397 10:16 ب.ظ

With thanks, Ample postings.

cialis for sale in europa cialis 20mg preis cf cialis savings card cialis canada on line comprar cialis navarr tadalafilo cialis 5 mg compare prices cialis uk female cialis no prescription enter site natural cialis
Online cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 09:22 ق.ظ

Superb postings. Kudos.
tadalafil 10 mg cialis daily dose generic cialis canada on line no prescription cialis cheap fast cialis online cialis prezzo di mercato cialis 200 dollar savings card cialis without a doctor's prescription generic cialis with dapoxetine cialis 100 mg 30 tablet
buy cialis us pharmacy
شنبه 10 آذر 1397 10:28 ب.ظ

Very good postings. Appreciate it!
generic cialis levitra cialis online napol cialis dose 30mg cialis generic tadalafil buy cialis patent expiration cialis generika in deutschland kaufen online cialis cialis for bph cialis coupons purchasing cialis on the internet
buy cialis no rx
شنبه 10 آذر 1397 09:09 ق.ظ

Position well considered!.
cialis generika interactions for cialis cialis kaufen buy cialis we choice free trial of cialis cialis manufacturer coupon buy cialis cheap 10 mg cost of cialis per pill cialis e hiv cialis dose 30mg
Cialis generic
جمعه 9 آذر 1397 09:55 ب.ظ

Many thanks! Numerous content!

venta cialis en espaa cialis dosage cialis price in bangalore cipla cialis online rezeptfrei cialis apotheke generic cialis levitra rezeptfrei cialis apotheke cialis coupons printable cialis dose 30mg tarif cialis france
buy cialis online cheap
جمعه 9 آذر 1397 09:59 ق.ظ

Many thanks, A good amount of content!

prix de cialis comprar cialis navarr buying cialis overnight cialis coupons printable cialis lilly tadalafi order cialis from india low dose cialis blood pressure only here cialis pills side effects for cialis bulk cialis
buy cialis uk
پنجشنبه 8 آذر 1397 10:57 ب.ظ

Regards. I enjoy this.
cialis kaufen bankberweisung cialis coupons printable cialis daily reviews purchasing cialis on the internet tadalafil 5mg cialis 20 mg when can i take another cialis sialis venta de cialis canada cialis generico lilly
Cialis generic
پنجشنبه 8 آذر 1397 11:37 ق.ظ

Many thanks, Very good information.
cost of cialis cvs cialis reviews buy cheap cialis in uk cialis professional from usa cialis canadian drugs click here to buy cialis buy cialis online cialis canada on line cialis name brand cheap free cialis
buy generic cialis pills
چهارشنبه 7 آذر 1397 10:54 ب.ظ

With thanks! Loads of facts!

cialis daily dose generic prescription doctor cialis cialis usa cost cialis dosage cialis rckenschmerzen cialis price thailand dosagem ideal cialis buying cialis in colombia cialis with 2 days delivery get cheap cialis
Cialis pills
چهارشنبه 7 آذر 1397 10:55 ق.ظ

You made your point!
safe site to buy cialis online click now buy cialis brand cialis reviews buy cialis online cheapest cialis cuantos mg hay prescription doctor cialis cialis tadalafil online trusted tabled cialis softabs cialis pas cher paris cialis 200 dollar savings card
Buy cialis online
دوشنبه 9 مهر 1397 05:15 ب.ظ

Reliable information. Regards!
cialis tadalafil cialis venta a domicilio cialis italia gratis cialis baratos compran uk ou acheter du cialis pas cher cialis 5 mg schweiz buy name brand cialis on line cialis with 2 days delivery are there generic cialis cialis generico en mexico
drugstore online
یکشنبه 1 مهر 1397 03:14 ب.ظ

You reported this exceptionally well!
canadian pharmacy online 24 no 1 canadian pharcharmy online canadian viagra drugstore online shopping reviews canada pharmacies online prescriptions canadian medications online canadian pharmacy canada online pharmacies legitimate cialis canadian pharmacy buy viagra online usa
http://viagravipsale.com/
چهارشنبه 28 شهریور 1397 10:54 ق.ظ

Thank you, Good information!
cialis en 24 hora brand cialis nl precios de cialis generico cialis pills 40 mg cialis what if i take cheap cialis does cialis cause gout online prescriptions cialis buy generic cialis cialis online deutschland
http://cialisonla.com/
دوشنبه 12 شهریور 1397 03:34 ب.ظ

Kudos, I enjoy this!
cialis dosage amounts order cialis from india cialis generic tadalafil buy cialis 200 dollar savings card we choice cialis uk acheter cialis meilleur pri brand cialis generic tadalafil 20 mg we use it cialis online store order generic cialis online
cialisvipsale.com
یکشنبه 11 شهریور 1397 10:30 ب.ظ

Thanks, Terrific information.
interactions for cialis when will generic cialis be available prezzo cialis a buon mercato price cialis wal mart pharmacy cialis 10 doctissimo get cheap cialis cialis reviews wow cialis 20 ou acheter du cialis pas cher usa cialis online
babecolate.com/buy-cialis-online-united-states-shipping.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 01:16 ق.ظ

Incredible quite a lot of beneficial advice.
cialis price in bangalore buy original cialis cialis arginine interactio how to buy cialis online usa miglior cialis generico effetti del cialis miglior cialis generico cilas cialis italia gratis cialis 05
Cialis pills
دوشنبه 7 خرداد 1397 04:25 ب.ظ

Superb material. Cheers!
cialis 20mg prix en pharmacie how to purchase cialis on line cialis per paypa purchase once a day cialis we choice cialis pfizer india cialis great britain cost of cialis cvs interactions for cialis try it no rx cialis click here to buy cialis
Buy cialis
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 08:09 ب.ظ

Beneficial content. Thank you!
click now cialis from canada cialis tablets australia prix cialis once a da prices for cialis 50mg pastillas cialis y alcoho cialis efficacit cialis generic availability cialis generico online acheter cialis meilleur pri cialis generico milano
Generic viagra
پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 04:48 ق.ظ

Wow plenty of terrific material.
where can i purchase viagra online how to order viagra pills generic sildenafil uk online viagra cheap how to purchase viagra online order viagra online uk viagra prices buy generic viagra online viagra usa viagra super active
Cialis prices
یکشنبه 19 فروردین 1397 04:04 ق.ظ

You have made your stand extremely nicely!!
cialis uk next day generic cialis tadalafil cost of cialis per pill opinioni cialis generico cialis 5 mg para diabeticos cialis generika cialis generika online prescriptions cialis safe dosage for cialis cialis para que sirve
cristiano ronaldo kick n run hack
جمعه 4 اسفند 1396 07:50 ب.ظ
سلام شما با توجه به اینکه پلت فرم وبلاگ شما با شما کار می کند فکر می کنید؟

من قصد دارم وبلاگ خودم را در آینده نزدیک بسازم اما من زمان دشواری را بین BlogEngine / Wordpress / B2evolution و دروپال انتخاب می کنم.
من دلیل آن را پرسیدم زیرا طراحی و سبک شما متفاوت است
سپس بیشتر وبلاگ ها و من به دنبال چیزی کاملا منحصر به فرد هستم.
پ.ن: متاسفم برای خارج شدن از موضوع، اما مجبور شدم بپرسم
Mellisa
جمعه 17 آذر 1396 04:27 ق.ظ
I don't know if it's just me or if perhaps everyone else encountering issues with your blog.
It seems like some of the text on your posts are running off the screen. Can someone else please comment and let me
know if this is happening to them as well? This might be
a issue with my browser because I've had this
happen previously. Many thanks
clash royale gems hack
دوشنبه 8 آبان 1396 09:07 ب.ظ
چه خبر است، من آرزو می کنم برای عضویت در این وبلاگ برای دریافت آخرین
به روز رسانی، بنابراین کجا می توانم آن را انجام دهم لطفا کمک کنید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30